מידע על העסק

שמי אלעד ציאון, בעלים ומייסד של מותג לייזר סטרייק בישראל.
ברוכים הבאים לעולם התוכן החווייתי והאקטיבי שלנו לימי שיא, הפנינג וסדנאות גיבוש לבתי ספר.

הפלטפורמה המרכזית שבה נשתמש בכל אחד מסוגי הפעילויות שלנו היא משחק הלייזר טאג.
בתמצית, לייזר טאג הינו ענף ספורט בטיחותי (לא מדובר בלייזר אמיתי, אלא ב"דאווין" של לייזר) – הטכנולוגיה היא אינפרא אדום ממש כמו בין השלט לממיר.
מעבר לכך, במישור הבטיחותי, אנחנו מקפידים לבצע סיור מקדים באולם שלכם, ולערוך מצגת ניהול סיכונים שמועברת לרשות המנהל ולאישורו כשבועיים לפני הפעילות.

התפיסה החינוכית והייחודית שלנו
צורת העברת הסדנאות וההפעלות שלנו היא ייחודית בתחום.
השפה שלנו כמנחים וכמפעילים היא ערך מרכזי בדרך שבה אנו מעבירים את התכנים.
המשחקים מהווים פלטפורמה או כלי, אם תרצו, להעברת תכנים ומסרים ערכיים בדלת האחורית:
לקיחת אחריות, קבלת החלטות, ניהול זמן, חשיבה מחוץ לקופסה, יצירתיות, מעוף, התמודדות עם אתגרים, הנעה פנימית וחיצונית, כל אלה ועוד – מהווים חלק מהערכים אותם ננסה להעביר באמצעות מגוון המשחקים שלנו.
לבסוף, הפעילות שלנו מאוד מגוונת ומאפשרת לכם ליהנות מסדנאות משלימות דוגמת סדנת השחמט שלנו. 

לשמחתי, לרשותנו מספר רב של מנהלים, רכזי תרבות, מנהלי קייטנות, ומנהלי מחלקות בעיריות, אשר ישמחו להמליץ על השירות שלנו, טלפונית, או בכל דרך אחרת שתחפצו.

למה לבחור בנו על פני כל שירות אחר?
  • ♦ כי אנחנו מסוגלים לייצר סדנה בהתאם לצרכים שלכם, ליעדים שלכם, ובעיקר לערכים שאותם אתם מעוניינים להעצים.
  • ♦ כי לנו יש מנחי קבוצות עם ניסיון מקצועי של למעלה מעשור בהנחיית סדנאות לבוגרים, נוער וילדים.
  • ♦ כי יש לנו מנעד אינטלקטואלי רחב המאפשר לנו לבצע – תחת אותה פלטפורמה ועם אותו ציוד – פעילויות שונות לקבוצות שונות (כיתה מצטיינת, נוער בסיכון, מוטיבציה, חדר מורים, צוותי הייטק)
אילו סדנאות והפעלות אנחנו מציעים?

1. סדנת טופ גיים

סדנה המורכבת משני שלבים מרכזיים במהלכם הקבוצות מבצעות מגוון משימות קבוצתיות ובשלב השני משימות לייזר טאג. הסדנה נמשכת כ-3 שעות עם הפסקות ומיועדת לכיתות מצוינות, נוער בסיכון, כיתות יזמיות, או צ'ופר.
נושאי הסדנה משתנים בהתאם לרצונכם: ניתן לבצע סדנה שתתמקד בהיבטים יזמיים למגמת יזמות, או סדנה שתתמקד באתגר ומנהיגות לנערים בסיכון. הכל תלוי תוכן ומטרה.

2. הפנינג משחקי לייזר סטרייק
הפנינג FUN טהור.
נגיע אליכם לבית הספר, נעמיד את הציוד ונבצע סבבים של חצי שעה עד שעה לכל קבוצה של משתתפים (ניתן לכלול עד 70 משתתפים במקביל).
הפעילות מתאימה לימי שישי בוקר, חגים (כמו חנוכה או פורים), סוף שנה וכיו"ב.
היתרון הגדול בהפנינג הוא הפעלת מספר רב של משתתפים במקביל, ואפילו את כל השכבה ביום אחד.

3. סדנה לחדר המורים
סדנה קצרה של שעה וחצי שמטרתה לאפשר למורים "להשתטות" קצת במסגרת תחרות בריאה שכוללת משחקים ספורטיביים מגבשים ומשעשעים, ובחלק השני – שתי משימות לייזר טאג שניתן לבצע כמעט בכל מקום.
הפעילות תורמת לגיבוש, היכרות עם צדדים נוספים של הקולגות, מעט סגירת חשבונות, והמון המון כיף.

המלצות

"הזמנו את לייזרסטרייק להפנינג פורים בית ספרי בחולון שבו השתתפו 400 תלמידים, כשבוע אחר שבוע. לא היינו בטוחים שזה יעבוד, חששנו שיהיה בלאגן, אבל במקום זה קיבלנו אירוע שיא מטריף שכל הילדים, מא' עד ו', לא הפסיקו לדבר עליו.
אלעד הגיע כשבועיים לפני לפגישה והסביר לנו איך לנהל את הזמנים, כדי שכל קבוצה תספיק ליהנות ממשחק אחד לפחות. (מדובר בפעילות שנמשכה 4 שעות – 16 סבבים). רמת המקצועיות של המפעילים הייתה גבוהה ביותר, וכך גם הסבלנות, דבר לא מובן מאליו כשמדובר בכל כך הרבה ילדים נלהבים. כל האווירה הייתה נעימה, רגועה ושירותית מאוד, אני מאוד ממליצה על השירות של לייזרסטרייק."
(שלי שמיר, חולון)

"ברצוני להמליץ – בחום רב – על צוות לייזר סטרייק בראשות אלעד המקסים, שהגיע אלינו לבצע סדנת גיבוש לכיתת יזמות, שמורכבת מנערים ונערות מאוד מאתגרים – במובן הטוב של המילה. אלעד מצא עם הילדים שפה משותפת, הצליח להעניק להם רבדים אינטלקטואליים ממגוון תחומי החיים, ואף הביא דוגמאות ממסלול היזמות האישי שלו, כל זאת תוך שימוש בשפה נעימה ומכבדת. הנערים נהנו ממגוון של משחקים, כולל לייזר סטרייק באולם הספורט, ובעיקר מגיבוש ברמה הגבוהה ביותר".
(נתי ברקן, שפיים)

"הזמנו את לייזרסטרייק למסיבת גיבוש צ'ופר לכיתה ו' בבית הספר, הכל היה פשוט נפלא, ילדי הכיתה שכבר פחות רגילים להפעלות בגיל הזה השתתפו בצורה מלאה, אלעד וסהר הצליחו שוב ושוב לייצר עניין בכל משימה, ובסוף זכינו אנחנו ההורים לשחק ביחד עם הילדים במשחק מטריף, שנמשך אל תוך החושך.. מדהים! תודה רבה לאלעד וסהר מלייזרסטרייק, ממליצים מאוד".

(טל טטלמן, הרצליה)

"ביום שישי ביצענו פעילות גיבוש לכיתה ט בחטיבה בהרצליה. היה פשוט נהדר, אלעד ומיכאל הגיעו וניהלו את ההפעלה בצורה מדהימה. התלהבנו בעיקר מהמשחקים המגוונים ומההנחיה הנעימה. ממליצה בחום תודה לייזרסטרייק" (עדי כוכבי, הרצליה)

הוספת דירוג וביקורת על בית העסק

לייזרסטרייק

Be the first to review “לייזרסטרייק”

איכות
זמינות
מקצועיות
שרות
מחיר
הייתם אצלנו ? נשמח שתשתפו איתנו כמה תמונות