מרכז החושים קוקה קולה

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

מרכז החושים קוקה קולה

  • כתובת רחוב כהנמן 129 בני ברק

  • התקשרו 073-7829463

מרכז החושים של קוקה- קולה, מציע הצצה נדירה,
מרתקת, תוססת ויחידה מסוגה אל עולמו של המשקה
והמותג המפורסמים ביותר בעולם
במסגרת הביקור, נחשפים המבקרים דרך עשרה אולמות שונים אשר מהווים פריצת דרך טכנולוגית, אל סיפורו של קוקה-קולה לאורך 130 השנים האחרונות, מהיום בו הומצא המשקה בבית המזיגה של ד"ר פמברטון, דרך הסיפור הגלובאלי, הזווית הישראלית, עולמות התוכן של המותג וכלה בסיור באחד מקווי הייצור החדשניים והמתקדמים ביותר בעולם.

 

הסיור שאורכו כשעה וחצי נפתח באולם המבואה המעוצב בסגנון חללי ובו מספר מסכים צבעוניים. ברקע מתנגנת מוזיקה קצבית, בהתאם לאופיו וסוד קסמו הנצחי של המשקה.
משם עוברים אל בית המזיגה, ובמסגרתה יוצאים למסע 130 שנים לאחור ובמהלכו לומדים כיצד נולד המשקה המפורסם ביותר בעולם, ונפגשים עם ד"ר ג'ון סטית' פמברטון, ממציא המשקה, אשר רקח את הנוסחה הסודית באטלנטה.

בהמשך, מגיעים לחלל הגלובאלי בו משחקים במשחק טריוויה אינטראקטיבי, רואים את הפחית חללית אשר בעזרתה שתו קוקה-קולה בחלל ומגלים איך בכל העולם מידי יום ישנם אינספור רגעי אושר בעבור למעלה ממיליארד בני אדם.
במנהרה הישראלית חוזרים המבקרים לישראל ובה הם רואים תמונות ורגעי שיא היסטוריים בתולדות מדינת ישראל, אשר יוצרים חווית שייכות מרגשת, תוך שימת דגש על התפתחותה של חברת קוקה-קולה בישראל מיום הקמת המפעל בשנת 1968 ועד היום.

דרך מעלה קרח מגיעים אל אולפן המוזיקה, בו מייצרים את סימפונית האושר של קוקה-קולה וחווים חווית מוזיקה אינטראקטיבית בשלושה ממדים.

מעגל החושים, פותח בפני המבקר עולם שכולו מגע, ראייה, שמיעה, טעם וריח. המבקרים נכנסים לאולם עגול וצוללים אל תוך חוויה סנסורית. מוזיקה מלטפת, קולות מן הילדות, צלילים מן הטבע, זריחה, ריח של פריחה... כל אלה ואחרים מפעילים למבקרים את כל החושים.

חוויה נוספת מצפה למבקרים באולם המחזורבאולם זה עושים יחדיו מאמץ משותף ליצירת שינוי חיובי בעולם. ממחזרים בקבוקים ומגלים אילו דברים מדהימים ניתן לייצר כשממחזרים.

 

 

החוויה שסוגרת את הביקור היא בהיכל הבועות –בחלל זה מקבל כל מבקר משקפיים תלת מימדיים ונכנס לתוך בועה. יחד, יוצאים למסע מרתק כדי לגלות את נוסחת האושר של קוקה-קולה.
בסיום הביקור עוברים המבקרים מעל לקו הייצור החדש שהקימה החברה, בו רואים, הלכה למעשה, כיצד מייצרים את המשקה האהוב.
הסיור מסתיים בחנות המזכרות, שם מקבלים המבקרים שתיה לבחירה ושי נוסף. בחנות המזכרות יכולים המבקרים לרכוש מתנות ומזכרות ייחודיות של קוקה קולה.
מרכז החושים של קוקה-קולה פתוח בימים א'-ה', בין השעות 9:00-19:00
הביקורים בתיאום מראש
הכניסה מגיל 7 ומעלה
עלות הכניסה: 20 ₪
נגישות לנכים
ניתן לערוך ימי הולדת
כמות משתתפים מקסימאלית-25

גלרית תמונות