יוגה צחוק - סדנת צחוק - ימי גיבוש - סדנאות לבתי ספר

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

יוגה צחוק - סדנת צחוק

צפה עכשיו בסרטון בן דקה וחצי מתוך תוכנית הטלויזיה ששודרה בערוץ 2 עם המנחה הסוחף עוזי בפעולה (שינחה את הסדנה) 

רוצה לארגן אירוע שיהפוך לחוויה בלתי נשכחת?

סדנת צחוק לגיבוש » תלמידים
                     » צוותי מורים
 » הורים ותלמידים ביחד ולחוד

עוזי, מנחה סוחף וכריזמטי שיפעיל את המשתתפים במשך כשעה בליווי מוזיקה
בחלק ממנה ויגרום לכל המשתתפים להתפקע מצחוק תוך כדי הפעילות

שווה כל רגע! חוויה שלא תישכח!

 

מה זה יוגה צחוק?

יוגה צחוק היא סדנת צחוק המתאימה לכל אחד והינה פעילות קבוצתית מגבשת, שוברת מחסומים, מגשרת על גיל, הבדלי תרבות ויוצרת אמון, קירבה ושיתוף פעולה.

סדנת צחוק היא פעילות חווייתית המשלבת צחוק משוחרר תוך כדי תנועה במצבים משתנים: בישיבה, בעמידה, בזוגות, בשורות, במעגל, בשכיבה על הגב ועוד...

סדנת יוגה צחוק מייצרת אינטרקציה בין המשתתפים המלווה במוסיקה, בקטעי אימפרוביזציה, ותנועה מתמדת. והתוצאה? חוויה בלתי נשכחת של צחוק קבוצתי מתפרץ ומדבק ותחושה של שחרור וחופש מכל הלחצים ומתחים שבחיינו.

למי מיועדת הסדנה?

לכולם! ללא הגבלת כמות. לכל גיל. לחילונים ולדתיים. (ניתן לקיים סדנאות נפרדטות לבנים ובנות). בכל רחבי הארץ.

ניתן לשלב את הסדנה בכל אירוע/מסיבה בכל ימות השנה: יום הולדת, גיבוש הצוות, ערב סיום, ימי כיף, בר/בת מצווה, סדנאות צחוק לבתי ספר, הורים וילדים, פתיחת שנת הלימודים, לקיץ, לחורף, לחנוכה, פסח ופורים, לאירוע משפחתי או חברים בלבד ובכלל לכל יום חול שאתם רוצים להפוך ליום מצחיק.

למה דווקא סדנת יוגה צחוק?

במהלך סדנת יוגה צחוק, כל אחד יכול לצחוק גם ללא סיבה, בלי להסתמך על הומור בדיחות או סיפורים. צחוק הוא המכנה המשותף לכל אדם באשר הוא, צחוק נמצא בכל עם ובכל תרבות, צחוק הוא אותו צחוק בכל שפה, צחוק היא פעילות טבעית, לא צריך ללמד אף אחד לצחוק ואין צורך בניסיון קודם.

לא מדובר בבדיחות או במופע סטנד אפ, בהומור שנון שעובר דרך הראש וההיגיון אלא בפעולה הטהורה ביותר שמגיעה מהבטן, ללא שום מתווכים, צחוק לשם צחוק.

בסדנת צחוק כל מה שצריכים זה קבוצה ומנחים טובים שיעודדו אותה להתיר את הרסן החברתי ולהתחיל לצחוק, השאר קורה כבר לבד כי כידוע צחוק מדבק, וכשמישהו מתחיל לצחוק וסביבו יש אנשים, ההמשך ידוע ..

איך מועברת סדנת יוגה צחוק?

המחה מגיע בסמוך לתחילת הפעילות, פורס מחצלות על הרצפה בהתאם לכמות המשתתפים, המשתתפים מתישבים על המחצלת בצורת ח' עם בגדים נוחים להשתוללות וללא נעלים.

הפעלה של סדנת צחוק מתחילה בהסבר קצר על חשיבות הצחוק, המחסומים המוטמעים בנו מלצחוק ללא סיבה, נלמד על היתרונות וההשפעות החיוביות שיש לצחוק על חיינו ועל נפשינו וכמובן על העומד להתרחש בסדנה.

כבר בשלב הזה, הצחוק מתחיל להשתלט על כולם. ממשיכים עם תרגילי חימום של הגוף, של שרירי הפנים ומיתרי הקול ו...קופצים למים. ההפעלה פשוטה, קלה, וסוחפת.

סדנאות צחוק מתאימות לכל אירוע: ליום הולדת, מסיבת רווקות, גיבוש הצוות, ערב סיום, ימי כיף, בר/בת מצווה, סדנאות צחוק לבתי ספר, הורים וילדים, פתיחת שנת הלימודים, לקיץ, לחורף, לחנוכה, פסח ופורים, לאירוע משפחתי או חברים בלבד ובכלל לכל יום חול שאתם רוצים להפוך ליום מצחיק.

על המנחה - עוזי שמעון

עוזי שמעון, מנחה כריזמטי, אנרגטי וסוחף.

בעל ניסיון עשיר בהדרכות והפעלות לקהלים גדולים וקטנים מכל הסוגים, מנחה סדנאות צחוק כ- 10 שנים.

גלרית תמונות