אנגלית בכיף

רוצה לדעת מה יש להציע לך

לפתיחת שנה?

פנה אלי

אנגלית בכיף

אנגלית היא לא רק מקצוע – אנגלית היא שפה!

הפעלות לגנים ובתי ספר יסודיים  לימי אנגלית, קייטנות או פעילות משותפת עם הורים. היכרות עם אנגלית כשפה מדוברת דרך שירים מתוך הסדרה "אנגלית בכיף", משחקים, ריקודים ופעילויות שונות. אין צופים, כולם משתתפים. ניתן להגדיר נושאים מראש ולהתאימם לכל כיתה או קבוצה.
סדנאות דרמה ומוסיקה לתלמידי על-יסודי  עם מגוון תרגילי דרמה, שירים ומשחקים ועבודה עם תחפושות ואביזרים על מנת לחזק ביטחון בשימוש בשפה ולשפר את יכולת ההבעה.
ניתן להגדיר נושאים מראש ולהתאימם לתכנית הלימודים של כל כיתה.

סדנאות למורים מתאימות לימי הערכות והשתלמויות ומציעות למורים מגוון כלים ופעילויות העשרה מתחום המוזיקה והמשחק. אלה יסייעו בידיהם להגביר את הסקרנות ולחזק את יכולת ההבעה ואת הביטחון של התלמידים בשימוש בשפה האנגלית.

חוגי אנגלית חווייתיים לילדים מגיל הגן ובית ספר יסודי. התוכניות מבוססות על שירים, משחקים, דרמה, תנועה, ספרים ויצירה. התכנים נבחרו מתוך מושגים מעולמם של הילדים ומשתנים לפי גיל ורמת התלמידים. לחוגים שמתקיימים בבתי ספר התכנים מתואמים לתכנית הלימודים.

אנגלית בשילוב אומנויות הבמה לתלמידים מכיתה ד-יב עם כשרון ועניין בשירה, נגינה, משחק ו/או ריקוד ללא קשר לרמתם באנגלית. במהלך החוג תלמידים ילמדו שירים עכשוויים וגם שירי רוק ותיאטרון, יתנסו בתרגילי דרמה, יעלו קטעי מוסיקה ותיאטרון ובהתאם לאופי הקבוצה גם יקליטו שירים. התוכנית המדויקת תיבנה לאחר תיאום ציפיות עם תלמידי הקבוצה ולפי כישרונם.
חומרי עזר למורים
שירים מקוריים המיועדים ללומדי אנגלית לשפה זרה, בליווי דפי עבודה ודפי צביעה.
ספרי הדרכה על פעילויות לכיתה ושימוש בקצב.
מחזות להצגות לכל הגילים

גלרית תמונות